Twój koszyk jest pusty
Wielofunkcyjny terminal kart płatniczych

Drukarki fiskalne Posnet

Posnet

Drukarka fiskalna Posnet Temo

Drukarki fiskalne Posnet

Drukarka fiskalna Posnet Temo to urządzenie idealnie przystosowane do mobilnych punktów sprzedaży oraz sklepów o bardzo ograniczonej powierzchni stanowiska kasowego. Zwarta konstrukcja zapewnia odporność na upadki i wstrząsy. Drukarka posiada znakomite parametry użytkowe takie jak: małe gabaryty, ergonomiczna obudowa, wydajny akumulator, szybki i trwały mechanizm drukujący. Produkt ten charakteryzuje się bardzo wysoką jakością oraz prostą obsługą. Dodatkowym atutem jest możliwość komunikacji bezprzewodowej.

Więcej Kup teraz!
1999 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Temo HS FV EJ

Drukarki fiskalne Posnet

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonu (tzw. Electronic Journal). Drukarka jest urządzeniem przeznaczonym do współpracy z laptopem i oprogramowaniem sprzedażowym. Wyjątkowo małe gabaryty, prosta obsługa, wytrzymała bateria i możliwość wydruku faktur VAT, czynią z niej doskonałe urządzenie do pracy mobilnej (np. wykonywanej u klienta). Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

Więcej Kup teraz!
2299 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Posnet Thermal FV LED

Drukarki fiskalne Posnet

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV to urządzenie przystosowane do pracy w punktach handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe, fastfood itd.). Wyposażona jest w porty USB, co zapewnia pełną zgodność ze standardem komunikacyjnym Posnet, a przy pomocy zewnętrznego modułu bluetooth RSBT2 możliwa jest również komunikacja bezprzewodowa. Jest urządzeniem wielowalutowym. Na uwagę zasługują również funkcja drukowania faktur VAT na rolce oryginału oraz Monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego.

Więcej Kup teraz!
2499 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ LED

Drukarki fiskalne Posnet

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ LED wyposażona jest w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowana do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych - standardowej karcie SD. Posnet Thermal FV EJ LED jest urządzeniem wielowalutowym. Zmiany waluty ewidencyjnej można dokonywać dowolną ilość razy. Drukarka umożliwia również w niefiskalnej części paragonu, informacyjny wydruk przelicznika wartości z waluty ewidencyjnej na inną. Na uwagę zasługują również funkcja drukowania faktur VAT na rolce oryginału oraz Monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego.

Więcej Kup teraz!
2599 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ LCD

Drukarki fiskalne Posnet

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ LCD wyposażona jest w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowana do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych - standardowej karcie SD. Posnet Thermal FV EJ LCD jest urządzeniem wielowalutowym. Zmiany waluty ewidencyjnej można dokonywać dowolną ilość razy. Drukarka umożliwia również w niefiskalnej części paragonu, informacyjny wydruk przelicznika wartości z waluty ewidencyjnej na inną. Na uwagę zasługują również funkcja drukowania faktur VAT na rolce oryginału oraz Monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego.

Więcej Kup teraz!
2599 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Thermal A EJ

Drukarki fiskalne Posnet

Posnet Thermal A EJ to apteczna wersja najpopularniejszej drukarki fiskalnej na rynku. Urządzenie wyposażone jest w Informatyczny Nośnik Danych (kopia elektroniczna) i gotowe na eurofiskalizację (wielowalutowość). Ponadto urządzenie posiada pełen zestaw formatek niefiskalnych, umożliwiających generowanie wszystkich operacji aptecznych, które spełnią nie tylko obecne, ale również przyszłe wymogi NFZ.

Więcej Kup teraz!
2599 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Thermal HS FV EJ

Drukarki fiskalne Posnet

Posnet Thermal HS FV EJ to drukarka fiskalna, której konstrukcja została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów, funkcję drukowania faktur VAT oraz monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego. Posnet Thermal HS FV EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (gotowa na eurofiskalizację).

Więcej Kup teraz!
2699 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Thermal A HS EJ

Drukarki fiskalne Posnet

Posnet Thermal A HS EJ to wersja drukarki fiskalnej przeznaczona dla aptek. Drukarka jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej (gotowa na eurofiskalizację). Elegancko zaprojektowanie urządzenie o nowoczesnym wyglądzie i nowatorskiej konstrukcji. Drukarka posiada wysokiej klasy, cichy i wydajny mechanizm drukujący oryginału (47 linii/s = 150 mm/s). Ponadto urządzenie posiada pełen zestaw formatek niefiskalnych, umożliwiających generowanie wszystkich operacji aptecznych, które spełnią nie tylko obecne, ale również przyszłe wymogi NFZ.

Więcej Kup teraz!
2699 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Thermal XL

Drukarki fiskalne Posnet

Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych. Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem klientów.

Więcej Kup teraz!
2799 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Thermal HD FV EJ

Drukarki fiskalne Posnet

Posnet Thermal HD FV EJ to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD FV EJ idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

Więcej Kup teraz!
2999 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Nixdorf TH 230 Plus FV EJ

Drukarki fiskalne Posnet

Posnet Nixdorf TH 230 Plus FV EJ to drukarka fiskalna opracowana we współpracy z firmą Wincor-Nixdorf na bazie solidnej i sprawdzonej konstrukcji. Drukarka TH 230 Plus FV EJ to urządzenie wykorzystujące nowoczesne rozwiązania technologiczne, dedykowane do systemów POS w punktach o wysokim natężeniu ruchu klientów. Wysokiej klasy mechanizm drukujący zamknięty we wnętrzu zwartej i solidnej obudowy, zapewnia długotrwałą i niezawodną pracę, nawet przy wyjątkowo intensywnej eksploatacji. Drukarki fiskalne Posnet Nixdorf TH 230 Plus FV EJ dzięki małym gabarytom zajmują niewiele miejsca na stanowisku sprzedaży, a obcinacz papieru w standardzie, zapewnia wygodną i ergonomiczną pracę.

Więcej Kup teraz!
3499 PLN nettoPosnet Novitus Elzab Farex Emar Upos Cas Dibal Digi Elo Zebra Ibm Toshiba Honeywell Datalogic Clipherlab Motorola Argox Birch Insert Insoft Softech Raks Foodsoft
Gdzie kupić?
Znajdź nas na:
facebook twitter google
Kontakt

Polskie Centrum
Kas Fiskalnych Sp. z o.o.

ul. Fosa 41, 02-768 Warszawa
tel.+48 22 550 32 00