Twój koszyk jest pusty.
Doładowania kont telefonii przedłaconej GSM i VoIP

Drukarki fiskalne

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Deon E to pierwsze w Polsce przenośne urządzenie fiskalne realizujące zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Drukarka wyposażona jest w wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy Fujitsu, dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, pełną alfanumeryczną klawiaturę oraz akumulator litowo-jonowy o pojemności 2 Ah. Może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS-232.

Więcej Kup teraz!
2290 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Temo HS FV EJ

Drukarki fiskalne Posnet

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonu (tzw. Electronic Journal). Drukarka jest urządzeniem przeznaczonym do współpracy z laptopem i oprogramowaniem sprzedażowym. Wyjątkowo małe gabaryty, prosta obsługa, wytrzymała bateria i możliwość wydruku faktur VAT, czynią z niej doskonałe urządzenie do pracy mobilnej (np. wykonywanej u klienta). Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

Więcej Kup teraz!
2299 PLN nettoDrukarka fiskalna Novitus Bono E

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Bono E to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Jest to drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Wyposażona jest w mechanizm drukujący, znanej firmy Seiko, dwa niebieskie wyświetlacze graficzne, funkcjonalną klawiaturę, a także funkcję awaryjnego zasilania akumulatorowego. Drukarka może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS-232.

Więcej Kup teraz!
2490 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Thermal HS FV EJ

Drukarki fiskalne Posnet

Posnet Thermal HS FV EJ to drukarka fiskalna, której konstrukcja została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów, funkcję drukowania faktur VAT oraz monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego. Posnet Thermal HS FV EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (gotowa na eurofiskalizację).

Więcej Kup teraz!
2699 PLN nettoDrukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarki fiskalne Elzab

Elzab Mera E to pierwsza drukarka Elzab z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowana dla miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów, obcinacza i zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych. Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów (350 tysięcy) drukarka Elzab Mera może być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie). Elzab Mera E przygotowana jest do zmiany waluty ewidencyjnej.

Więcej Kup teraz!
2790 PLN nettoDrukarka fiskalna Posnet Thermal HD FV EJ

Drukarki fiskalne Posnet

Posnet Thermal HD FV EJ to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD FV EJ idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

Więcej Kup teraz!
2999 PLN nettoPosnet Novitus Elzab Farex Emar Upos Cas Dibal Digi Elo Zebra Ibm Toshiba Honeywell Datalogic Clipherlab Motorola Argox Birch Insert Insoft Softech Raks Foodsoft
Gdzie kupić?
Znajdź nas na:
facebook twitter google
Kontakt

Polskie Centrum
Kas Fiskalnych Sp. z o.o.

ul. Fosa 41, 02-768 Warszawa
tel.+48 22 550 32 00