Twój koszyk jest pusty
Wielofunkcyjny terminal kart płatniczych

Drukarki fiskalne Novitus

Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Deon E to pierwsze w Polsce przenośne urządzenie fiskalne realizujące zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Drukarka wyposażona jest w wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy Fujitsu, dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, pełną alfanumeryczną klawiaturę oraz akumulator litowo-jonowy o pojemności 2 Ah. Może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS-232.

Więcej Kup teraz!
2290 PLN nettoDrukarka fiskalna Novitus Deon E Lex

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Deon E Lex to pierwsze w Polsce przenośne urządzenie fiskalne realizujące zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, dedykowana do pracy w kancelariach prawniczych. Drukarka wyposażona jest w wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy Fujitsu, dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, pełną alfanumeryczną klawiaturę oraz akumulator litowo-jonowy o pojemności 2 Ah. Może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS-232.

Więcej Kup teraz!
2290 PLN nettoDrukarka fiskalna Novitus Deon E Med

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Deon E Med to pierwsze w Polsce przenośne urządzenie fiskalne realizujące zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, została stworzona z myślą o pracy w przychodniach i gabinetach lekarskich, choć znajdzie też zastosowanie w punktach sprzedaży. Drukarka wyposażona jest w wysokiej jakości mechanizm drukujący, znanej firmy Fujitsu, dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, pełną alfanumeryczną klawiaturę oraz akumulator litowo-jonowy o pojemności 2 Ah. Może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS-232.

Więcej Kup teraz!
2290 PLN nettoDrukarka fiskalna Novitus Delio Prime

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Delio Prime z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera. Jej szczególne cechy docenią jednak duże placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu kasjerskiego. W drukarce zastosowano nowoczesny, dwustacyjny, termiczny mechanizm drukujący, złącze USB, duży, czytelny, 4-liniowy wyświetlacz w kolorze niebieskim, a także wiele funkcji usprawniających działanie placówki handlowej.

Więcej Kup teraz!
2290 PLN nettoDrukarka fiskalna Novitus Bono E

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Bono E to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Jest to drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Wyposażona jest w mechanizm drukujący, znanej firmy Seiko, dwa niebieskie wyświetlacze graficzne, funkcjonalną klawiaturę, a także funkcję awaryjnego zasilania akumulatorowego. Drukarka może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS-232.

Więcej Kup teraz!
2490 PLN nettoDrukarka fiskalna Novitus Bono Apteka E

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Bono Apteka E to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana do pracy w aptekach i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Jest to drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Wyposażona jest w niezawodny termiczny mechanizm drukujący typu "clamshell", dwa niebieskie wyświetlacze graficzne, precyzyjną klawiaturę podświetlaną niebieskimi diodami, nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS-232. Drukarka w obsługuje wszelkie, konieczne w aptece wydruki apteczne: refundacje, opis recepty, zamówienie na lek robiony, receptura leku itp. Urządzenie posiada awaryjne zasilanie akumulatorowe.

Więcej Kup teraz!
2490 PLN nettoDrukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Delio E to najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Urządzenie sprawdzi się w każdej placówce prowadzącej sprzedaż z użyciem komputera, jednak jej cechy docenią szczególnie duże placówki, o szerokim asortymencie i wysokim obciążeniu pracy punktu kasjerskiego. Jej nowoczesne wzornictwo będzie pasowało do każdego wystroju wnętrza sklepu. W drukarce zastosowano nowoczesny, termiczny mechanizm drukujący, czytelny, dwuliniowy wyświetlacz w kolorze niebieskim, funkcję zmiany waluty i drukowania faktur VAT oraz szeroką gamę wydruków niefiskalnych.

Więcej Kup teraz!
2790 PLN nettoDrukarka fiskalna Novitus Delio Prime E

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Delio Prime E to najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych. Drukarka Delio Prime E sprawdzi się w każdej placówce prowadzącej sprzedaż z użyciem komputera, jednak jej cechy docenią szczególnie duże placówki, o szerokim asortymencie i wysokim obciążeniu pracy punktu kasjerskiego. Jej nowoczesne wzornictwo będzie pasowało do każdego wystroju wnętrza sklepu. Urządzenie posiada funkcje: drukowania faktur VAT, ustalenia waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, akceptacji kart płatniczych oraz szeroką gamę wydruków niefiskalnych. Drukarka wyposażona jest w niezawodny termiczny mechanizm drukujący oraz duży, obrotowy (na życzenie podwyższony), czytelny, czteroliniowy wyświetlacz w kolorze niebieskim.

Więcej Kup teraz!
2790 PLN nettoDrukarka fiskalna Novitus Delio Apteka E

Drukarki fiskalne Novitus

Drukarka fiskalna Novitus Delio Apteka E to pierwsza na polskim rynku, najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, przeznaczona do pracy w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych i punktach sprzedaży, gdzie konieczne jest rozliczanie sprzedaży refundowanej. Urządzenie wyposażona jest w nowoczesny, termiczny mechanizm drukujący, duży, obrotowy (na życzenie podwyższony), czytelny, czteroliniowy wyświetlacz w kolorze niebieskim. Posiada funkcje ustalenie waluty głównej oraz drukowania faktur VAT. Drukarka wspiera akceptację kart płatniczych oraz umożliwia wykorzystanie jej w systemach kart stałego klienta.

Więcej Kup teraz!
2890 PLN nettoPosnet Novitus Elzab Farex Emar Upos Cas Dibal Digi Elo Zebra Ibm Toshiba Honeywell Datalogic Clipherlab Motorola Argox Birch Insert Insoft Softech Raks Foodsoft
Gdzie kupić?
Znajdź nas na:
facebook twitter google
Kontakt

Polskie Centrum
Kas Fiskalnych Sp. z o.o.

ul. Fosa 41, 02-768 Warszawa
tel.+48 22 550 32 00