Twój koszyk jest pusty
Doładowania kont telefonii przedłaconej GSM i VoIP

Drukarki fiskalne Elzab

Elzab

Drukarka fiskalna Elzab Omega

Drukarki fiskalne Elzab

Elzab Omega to jednobryłowa drukarka fiskalna szczególnie polecana do butików, sklepów odzieżowych, księgarń i salonów sprzedaży. Zastosowany w drukarce Elzab Omega wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki. Urządzenie posiada możliwość wydruku linii z informacjami o przyjętych płatnościach (gotówka w złotych, innej walucie, płatność kartą), kursie waluty użytej do zapłaty, jak również wydrukowania informacji o walucie, w której zwrócono resztę. Wyposażona jest w niezawodne mechanizmy drukujące oraz akumulatory gwarantują pracę drukarki przy braku zasilania zewnętrznego.

Więcej Kup teraz!
2090 PLN nettoDrukarka fiskalna Elzab Omega F

Drukarki fiskalne Elzab

Drukarka fiskalna Elzab Omega F to jednobryłowe urządzenie powszechnie spotykane w aptekach. Zastosowany w drukarce Elzab Omega F wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki. W urządzeniu zastosowano mechanizm drukujący umożliwiający łatwą i szybką wymianę papieru. Wbudowane akumulatory gwarantują pracę drukarki przy braku zasilania zewnętrznego przez długi czas i wydruk minimum 6000 linii paragonu.

Więcej Kup teraz!
2090 PLN nettoDrukarka fiskalna Elzab Mera

Drukarki fiskalne Elzab

Drukarka fiskalna Elzab Mera to pierwsza urządzenie Elzab dedykowane dla supermarketów i miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów i dłuższych niż standardowe rolek papieru. Dzięki dużej liczbie (200 tysięcy) obsługiwanych towarów drukarka Elzab Mera może być używana w placówkach o największym asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie). Ze względu na małe pole podstawy, proporcje i zwartość obudowy jest szczególnie polecana do aranżacji kompaktowych stanowisk POS. Złącze USB, obok złącza RS-232 umożliwia współpracę z każdym komputerem.

Więcej Kup teraz!
2690 PLN nettoDrukarka fiskalna Elzab Mera F

Drukarki fiskalne Elzab

Drukarka fiskalna Elzab Mera F dedykowana jest do pracy w aptekach, gabinetach i przychodniach lekarskich. Ze względu na małe pole podstawy, proporcje i zwartość obudowy jest szczególnie polecana do aranżacji kompaktowych stanowisk POS. Posiada rozszerzoną funkcjonalność - umożliwia wydruk kodów kreskowych w stopce paragonu oraz umieszczenie dodatkowych informacji na wydrukach wyceny leku i wyceny recepty. Złącze USB, obok złącza RS-232 umożliwia współpracę z każdym komputerem. Urządzenie posiada graficzny, podświetlany wyświetlacz LCD oraz dwa termiczne mechanizmy drukujące.

Więcej Kup teraz!
2690 PLN nettoDrukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarki fiskalne Elzab

Elzab Mera E to pierwsza drukarka Elzab z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowana dla miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów, obcinacza i zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych. Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów (350 tysięcy) drukarka Elzab Mera może być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie). Elzab Mera E przygotowana jest do zmiany waluty ewidencyjnej.

Więcej Kup teraz!
2790 PLN nettoDrukarka fiskalna Elzab Mera F E LCD

Drukarki fiskalne Elzab

Elzab Mera F E LCD to urządzenie z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowane dla aptek i placówek medycznych. Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów (350 tysięcy) drukarka Elzab Mera F E LCD może być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie. Drukarka posiada możliwość wydruku linii z informacjami o przyjętych płatnościach (gotówka w złotych lub w innej walucie, płatności inne niż gotówka), kursie waluty użytej do zapłaty, jak również informacji o walucie, w której zwrócono resztę.

Więcej Kup teraz!
2790 PLN nettoDrukarka fiskalna Elzab Mera F E TFT

Drukarki fiskalne Elzab

Elzab Mera F E TFT to urządzenie z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowane dla aptek i placówek medycznych. Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów (350 tysięcy) drukarka Elzab Mera F E TFT może być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie. Jej dodatkową zaletą jest kolorowy wyświetlacz (TFT) o regulowanym położeniu z możliwością wyświetlania grafiki (logo firmy, reklamy), haseł promocyjnych, komunikatów lub aktualnej daty i godziny oraz imienin.

Więcej Kup teraz!
2940 PLN nettoDrukarka fiskalna Elzab Mera EFV

Drukarki fiskalne Elzab

Elzab Mera EFV to drukarka Elzab z elektronicznym zapisem kopii paragonów oraz funkcją wydruku faktur VAT dedykowana dla miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów, obcinacza i zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych. Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów drukarka Elzab Mera może być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie). Elzab Mera EFV przygotowana jest do zmiany waluty ewidencyjnej.

Więcej Kup teraz!
3040 PLN nettoDrukarka fiskalna Elzab Mera EFV TFT

Drukarki fiskalne Elzab

Elzab Mera EFV TFT to drukarka Elzab z elektronicznym zapisem kopii paragonów oraz funkcją wydruku faktur VAT dedykowana dla miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów, obcinacza i zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych. Dzięki dużej liczbie obsługiwanych towarów drukarka Elzab Mera może być używana w placówkach o bardzo szerokim asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie). Elzab Mera EFV TFT przygotowana jest do zmiany waluty ewidencyjnej. Jej zaletą jest kolorowy wyświetlacz (TFT) o regulowanym położeniu z możliwością wyświetlania grafiki (logo firmy, reklamy), haseł promocyjnych, komunikatów lub aktualnej daty i godziny oraz imienin.

Więcej Kup teraz!
3190 PLN nettoPosnet Novitus Elzab Farex Emar Upos Cas Dibal Digi Elo Zebra Ibm Toshiba Honeywell Datalogic Clipherlab Motorola Argox Birch Insert Insoft Softech Raks Foodsoft
Gdzie kupić?
Znajdź nas na:
facebook twitter google
Kontakt

Polskie Centrum
Kas Fiskalnych Sp. z o.o.

ul. Fosa 41, 02-768 Warszawa
tel.+48 22 550 32 00